Art Wheel Spacers 4x100/+45mm-Yamaha YFS200 Blasts WSL-100-452
Add to Wishlist
Secure payments
KlarnaAmerican ExpressApple PayGoogle PayMasterShopify PaySofortVisa
Vendor: ART
SKU: 1049599
Barcode: WSL-100-452
Availability: In Stock Pre order Out of stock
Categories: Unsorted category
Description
Lessen Pressure on Oem Threaded Studs. Anodized Aluminum Quick Mounting/Removing of the Wheel Sold in Pairs Center-To-Center Distance 4 x 100 mm Thickness 45 mm Bore diameter 76 mm Material: Aluminum